MENU

Big point

Reklamní agentura Big point Jihlava Vysočina – reklamní grafika, reklamní kampaně, billboardy, bannery, velkoplošná reklama, světelná reklama, corporate identity, katalogy, firemní desky, inzerce, plakáty, letáky, kalendáře, vizitky, reklamní fotografie, firemní loga, orientační systémy, obalový design, tvorba webových stránek, web design, reklamní předměty, vlajky, polepy automobilů, výroční zprávy, 3D objekty, reklamní štíty, direct marketing, P.O.S. materiály, výstavní systémy a expozice, velkoplošný digitální tisk, firemní tiskoviny, P.R. materiály.

Služby

Logo a vizuální styl

Logo (logotyp) je základním stavebním prvkem komunikace společnosti či firmy, z něhož vycházejí další prvky korporátní a firemní identity (corporate identity). Zároveň je symbolem a nositelem činnosti a tradice firmy. Základní kritéria jsou originalita, jednoduchost, nadčasovost, jednoznačnost a aplikovatelnost při realizaci v praxi. Na základě Vašeho zadání Vám můžeme připravit návrhy loga v několika variantách a vybraný návrh se zpracuje do finální verze. Součástí může být i jednoduchý logo manuál, který je návodem pro užití loga (logotypu).

 

Grafický design

Grafický design obsahuje grafické návrhy při použití a kombinaci prvků jednotného vizuálního stylu. (logotyp, barevnost, grafické symboly, slogan atd.)  Návrhy a jejich aplikace na propagační materiály, interiérovou a venkovní reklamu, tiskoviny,  dopravní prostředky, reklamní předměty a další reklamní služby. Využití grafického designu při reklamních kampaních či dlouhodobém budování značky, produktu či firemní image.

 

 

Prospekty, katalogy a firemní tiskoviny

Kompletní realizace firemních a propagačních tiskovin: katalogy, brožury, prospekty, výroční zprávy, produktové listy, publikace, vouchery, pozvánky, visačky, tiskoviny atypického formátu aj. Od grafického návrhu přes zpracování, sazbu, montáže a retuše, redakční práci a korektury až po předtiskovou přípravu.  Na přání zajistíme tisk i distribuci.

 

Velkoplošný digitální tisk

Lze tisknout již 1ks v daném formátu za přijatelnou cenu. Tisk je možný na širokou  škálu materiálů, např. foto papír, billboardový papír, monomer nebo polymer samolepící PVC (lesk nebo mat), transparentní nebo translucentní materiály, bannery (plachtovina), mesh (síťovina), textil, vlajkovinu atd. Uplatnění jak při venkovní (outdoor), tak i vnitřní (indoor) reklamě: billboardy, velkopološné bannery, reklamní cedule, prezentační systémy, firemní označení budov, světelná reklama aj. Velkoplošná tiskárna šíře 160 cm, (větší formáty lze napojovat), délka role 30 m. Dokončovací prace, jako je laminování na laminátoru Seal (mat nebo lesk), svařování, kašírování na desky a rámování tisků.

TISK_2

 

Obalový design

Nabízí prostor ke kreativnímu a originálnímu řešení díky širokému výběru materiálů, tvarů a forem obalů. Zároveň je jedním z nejdůležitějších prvků komunikace se spotřebitelem, protože „obal prodává“. Součástí obalu může být také design POS materiálů daného výrobku, jako jsou např. prodejní stojany, displeje, regálové tabule aj. Realizace obalu od návrhu, výběru vhodného materiálu a technologie výroby, výrobu výsekových forem a šablon až po finalizaci produktu.

OBAL

 

Světelná 3D reklama

Světelné plastické písmo na fasády budov, výlohy obchodů atd. Výběr ze široké škály materiálů a technologií, ve variantách se světelnými efekty (prosvícení nebo podsvícení) nebo bez nich. Nejpoužívanější světelný systém se skládá z tvarovaného AL profilu, čelo akrylát požadované barvy nebo s translucentním polepem. Exkluzivnější provedení plastického písma může být jako celoakrylátové nebo nerezové (popř. s podsvícením). Od ekonomických variant z materiálů DIBOND, STYRODUR aj. až po složitější světelné systémy jako je např. CHAINLIGHT.

SVET_1

 

Světelné boxy a reklamní panely

Nejrůznější typy světelných boxů, různé šíře a tvary Al profilů, ve standardu povrchová úprava vícevrstvý šedo-stříbrný elox. V případě požadavku libovolná prášková povrchová úprava a možnost tvarování AL profilu. Dlouhá životnost a barevná stálost. LED světelné zdroje s maximálním ohledem na životnost a spotřebu elektrické energie. Čelní strana je vyrobena z akrylátu s translucentním polepem nebo inkjet potiskem. Možnost lisovaného akrylátu s plastickým logem.

SVET_2

 

Velkoplošné panely

Velkoplošné panely jsou vyrobeny technologií SIGNTECH. Svařovaná celohliníková konstrukce, na čelní ploše vypnutá bannerová fólie s digitálním potiskem nebo translucentním polepem. Možnost realizace velkoplošných světelných panelů bez spojů. Prosvícení bezúdržbovými a úspornými LED moduly.

SVET_3

 

Řezání a gravírování laserem

Laserové gravírování je moderní bezkontaktní technologie, kterou lze vytvořit originální design předmětů z různých druhů materiálů (dřevo, kov, eloxovaný hliník, plexisklo, plast, guma, kůže, papír). Mezi výhody CO2 laseru patří rychlost, vysoká přesnost a trvanlivost výsledku. Tato technologie je založená na odpařování tenké vrstvy materiálu nebo barvy. Díky tomu získáváme přesný a trvalý výsledek. Gravírovat lze např. nápisy, loga nebo plastické ornamenty do povrchu materiálu. Můžeme pro Vás vyrobit nejrůznější stojánky, krabičky a spousty dalších doplňků. V kombinaci s LED nasvícením lze vyrobit velice poutavou světelnou reklamu. Technická specifikace: rozměr gravírované plochy: 600 x 900 mm, výkon laseru: 80 W,  hloubka řezu: 20 mm (akryl).

GRAV

 

Prezentační a výstavní systémy

Výstavní systém OCTANORM, prezentační systémy, roll-upy, pop-upy, bannerové stěny pro vnitřní i venkovní použití,
prezentační stolky, stojany a další objekty. V poslední době velice oblíbené látkové materiály pro potisk prezentačních systémů.

 

Reklamní předměty

Grafické návrhy pro potisk reklamních předmětů, zpracování předtiskové přípravy, volba vhodné technologie –
sítotisk, tampónový tisk, gravírování, laser.

 

Realizace webových stránek

Realizace webových stránek zahrnuje: grafický návrh webu, redakční systém (pro kompletní správu a editaci webu), responzivní webdesign (optimalizace vzhledu pro různá mobilní zařízení – tablety, smartphony aj.), službu Google Analytics (on-line analýza a  statistika o návštěvnosti webu), poptávkové formuláře, flash animace. Součástí nabídky je i aktivace domény a zajištění webhostingových služeb.

web1

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit